HepsiJet Kargo Entegrasyonu

Gönderilerinizi HepsiJet Kargo ile yapmanın en kolay yolu Kargonomi’de!

Kargonomi’ye gelin hazır ve hızlı entegrasyonun keyfini sürün.

Hepsijet Kargo Entegrasyonu - Kargonomi Entegrasyonu

HepsiJet ile
Kolay Gönderi

Şimdi Kargonomi'ye ücretsiz kayıt ol, hızlıca gönderini gir veya siparişlerini aktar, en uygun maliyetlerle Hepsijet Kargo üzerinden gönderim yapmaya başla.

hw user plus
Hızlıca Üye Ol

Hemen ücretsiz Kargonomi hesabını oluştur.

hw file
Gönderim bilgilerini gir veya aktar

Sitendeki tüm siparişlerin Kargonomi paneline gelsin

hw mouse pointer
Hepsijet'i seç

Kargonomi ile Hepsijet gönderileri hep avantajlı.

hw truck
Gönder

HepsiJet'e özel barkodunu çıktı al ve siparişini teslim et.

HIZLI ENTEGRASYON

Hepsijet Kargo Entegrasyonu ile kargonomik fiyatların tadını çıkarın

Sitenizi Kargonomi ile entegre ettiğinizde tüm siparişleriniz sisteme aktarılır ve her siparişiniz için en uygun fiyatlı gönderiler sizin için listelenir. Bir e-ticaret siteniz yoksa gönderilerinizi manuel olarak da ekleyebilirsiniz. Böylece Hepsijet kargo süreçlerinizi hızlı, pratik ve masrafsız hale getirmiş olursunuz. 

Etiketleriniz, faturalarınız vs otomatik oluşturulur. Barkodunuzu çıktı alıp gönderi paketinize ekleyip Hepsijet Kargo’ya hızlıca teslim edebilirsiniz. 

e1

Yazılım Entegrasyonları

IdeaSoft

Entegrasyonu

Shopify

Entegrasyonu

Ticimax

Entegrasyonu

T-Soft

Entegrasyonu

Platin Market

Entegrasyonu

Woocomerce

Entegrasyonu

Opencart

Entegrasyonu

Kargo Entegrasyonları

Aras Kargo

Entegrasyonu

Sendeo

Entegrasyonu

HepsiJet

Entegrasyonu

Sürat Kargo

Entegrasyonu

UPS Kargo

Entegrasyonu

DHL

Entegrasyonu

TNT

Entegrasyonu

Hemen Üye Olun

Hepsijet Kargo entegrasyonu ile ilgili daha fazla bilgi almak ve Kargonomi’nin avantajlarla dolu dünyasına adım atmak için bize ulaşın.

  BUNLARI BİLİYOR MUYDUNUZ?

  HepsiJet Kargo Entegrasyonu ile İlgili
  Sıkça Sorulan Sorular

  Hepsijet Kargo Entegrasyonu en büyük kargo e-ticaret altyapı sağlayıcıları olan IdeaSoft, Shopify, WooCommerce, Ticimax, T-soft, Platinmarket ile entegre çalışmaktadır. Sistemimize her ay yeni bir kargo firması da eklenmektedir.

  HepsiJet & Kargonomi entegrasyonu, kulladığınız e-ticaret platformu üzerinden siparişleri otomatik olarak Kargonomi sistemine aktarır. Bu, kargo etiketi hazırlama, en uygun kargo tekliflerini seçme, gönderi takibi gibi kargo işlemlerini tek bir platform üzerinden yönetmenize olanak tanır. Kargo takip süreçlerinizi de otomatik olarak e-ticaret sitenize yazar.

  Hayır, Kargonomi kullanıcıları entegrasyon için herhangi bir ücret ödemez. İster 1 sitenizi bağlayın, isterseniz 10 farklı e-ticaret sitenizi. Entegrasyon ücretsizdir. Sadece gönderileriniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.

  Hayır yoktur. İster 1 gönderiniz ister 100 gönderiniz olsun Kargonomiyi kullanabilirsiniz. Kargonomiyi kullanabilmek için minimum sipariş sayısı veya ağırlığı gibi herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.
  Kargo fiyatları, kargonun boyutuna ve varış yerine bağlıdır. Kargo boyutunu desi hesaplama aracıyla belirleyebilirsiniz. Kargonomi, desi bilgilerine ve mesafeye başlı olarak özel indirimli fiyatları size sunar.
  HepsiJET’in gönderi teslim süreleri mesafeye göre değişiklik gösterir. 600 km’ye kadar olan mesafelerde 1 ila 4 iş günü, 600-1200 km arasında 2 ila 5 iş günü, 1200 km’den fazla mesafelerde ise 3 ila 6 iş günü arasında teslimat gerçekleşir.